Verdwenen nummers uit Top2000 van 2017

Voor 92 platen uit de Top 2000 van 2016 is in de editie van 2017 geen plaats meer. In de lijst der lijsten van 2017 ontbreken een aantal opmerkelijke afvallers.

Na achttien jaar trouwe dienst in de Top 2000 zijn onder andere Telkens Weer van Willeke Alberti en I Close My Eyes (and Count To Ten) van Dusty Springfield niet meer te vinden in de 19e editie van de Top2000. Hieronder het overzicht met alle songs uit de Top 2000 van 2016 die ontbraken in 2017-editie van de Top 2000.

Advertentie



Verdwenen platen uit Top 2000

Verdwenen nummers uit de Top 2000 lijst van 2017

ArtiestNummerJaarPositie 2016
David BowieMan Who Sold The World1970616
DotanHungry20151137
David BowieWhere Are We Now20131144
PrinceThe most beautiful girl in the world19941268
Justin BieberWhat Do You Mean?20151288
PrinceIf I Was Your Girlfriend19871365
PrinceControversy19811378
Major Lazor & DJ Snake Feat MoLean On20151443
Willeke AlbertiTelkens Weer19751528
Robin ThickeBlurred Lines20131543
Common LinnetsWe Don't Make The Wind Blow20151584
De StaatFantastic Journey Of The Underground Man20091638
RacoonBrick By Brick20141641
Emeli SandéRead All About It pt.III20131645
KovacsMy Love20151647
BeatlesLove Me Do19631684
Rihannna & Kanye West & Paul McCartneyFourFiveSeconds20151708
TrammpsShout19751711
OutKastMs. Jackson20011720
Pointer SistersFire19791721
Amy WinehouseOur Day Will Come20111723
Paul SimonThe boy in the bubble19871737
PrinceAlphabet Street19881761
ClashRock the casbah19821765
Nathaniel Rateliff & The Night SweatsS.O.B.20151770
PrinceI Could Never Take The Place Of Your Man19871771
Sam HuntTake Your Time20151772
Dusty SpringfieldI Close My Eyes (and Count To Ten)19681774
ReamonnSupergirl20001779
Simply RedHome20041789
CatsWhy19691792
DotanFall20141794
PussycatMississippi19751796
U2Every Breaking Wave20141801
Ellie GouldingLove Me Like You Do20151805
Bob DylanSubterranean Homesick Blues19651812
Chef'SpecialOn Shoulders20141813
U2Walk On20011829
Backstreet BoysAs Long As You Love Me19971836
Village PeopleY.M.C.A.19781838
Deep Blue SomethingBreakfast At Tiffany's19961847
Rod StewartYou're In My Heart19771849
John MayerWho Says20091852
Dave BerryThis Strange Effect19651862
Swedish House Mafia feat. John MartinDon't You Worry Child20121864
Jett RebelTonight20141866
Handsome PoetsSky On Fire20121871
Johnny Guitar WatsonA Real Mother For Ya19771872
David BowieBlue Jean19841875
Michael BubleIt's A Beautiful Day20131876
MavericksDance The Night Away19981877
Paul de LeeuwIk wil niet dat je liegt19931880
Van Dik HoutLaat het los19961883
Julien ClercThis Melody19761891
Vaya Con DiosWhat's A Woman19901892
Joy DivisionTransmission19791894
Eva De RoovereFantastig Toch20071898
Joe CockerSummer In The City19941900
WhoWho Are You?19781901
ClouseauPassie19951905
Stevie WonderMaster Blaster (jammin')19801909
Zz TopLegs19851920
Janis JoplinTry (just A Little Bit Harder)19671922
3JSGeloven in het leven20101923
Jack JohnsonSitting, waiting, wishing20051925
Maitre GimsJ'me Tire20131926
Nielson & Miss MontrealHoe20131927
Caro EmeraldBack it up20091931
Booker T. & The M.G.'sGreen Onions19621934
ByrdsTurn! Turn! Turn! (to Everything There Is A Season)19651940
ColdplayAtlas20131942
XTCMaking plans for nigel19791945
Ben HowardThe Fear20121949
The ScriptFor the first time20101951
DoorsCrystal Ship19671957
Lenny KravitzIt ain't over 'till it's over19911959
Righteous BrothersYou've lost that lovin' feelin'19651963
Nancy SinatraThese Boots Are Made For Walking19661966
BeatlesAnd I Love Her19641967
Crosby, Stills, Nash & YoungHelpless19701968
Volumia!Hou Me Vast19981970
BeatlesCan't Buy Me Love19641971
OsmondsCrazy Horses19721975
Walker BrothersThe Sun Ain't Gonna Shine Anymore19661976
Jan SmitAls De Morgen Is Gekomen20061979
WeekndCan't Feel My Face20151982
Q65Ann19661983
David GrayBabylon20001986
Billie HolidayStrange Fruit19391989
The KooksNaïve20061992
AnoukModern world20081997
Maroon 5 & Christina AguileraMoves like Jagger20111999
Deze nummers uit de Top 2000 lijst van 2016 ontbreken in de 2017-editie van de lijst der lijsten.
Advertentie



Top 2000

Beste muziek aller tijden in de Top 2000. In 2018 is de 20e editie van de Top 2000 met de mooiste muziek ooit gemaakt. Samengesteld door luisteraars van NPO Radio 2. Bekijk de Top 2000 lijst 2018.

5 gedachten over “Verdwenen nummers uit Top2000 van 2017

    • 1 januari 2018 om 11:52
      Permalink

      Bedankt voor de reactie. Righteous Brothers – You’ve lost that lovin’ feelin’ stond in de Top 2000 van 2016 inderdaad op positie 1963.
      Foutje is aangepast.

      Beantwoorden
  • 1 januari 2018 om 08:29
    Permalink

    Aanvulling op eerdere reactie
    Q65 – Ann – (1966) in 2016 pos 1983
    Righteous Brothers – You’ve lost that lovin’ feelin’ (1965) in 2016 pos 1983
    Twee nummers met een zelfde positie kan dus niet.
    Volgens mij heeft Righteous Brothers – You’ve lost that lovin’ feelin’ in 2016 pos 1663

    Beantwoorden
  • 1 januari 2018 om 07:44
    Permalink

    Boxer Rebellion – Diamonds – (2013) op 480 in 2016 zou verdwenen zijn in 2017.
    Maar staat op 486 in de Top 2017 6 plaatsen gedaald
    dus zijn er 92 ipv 93 verdwenen.
    voor de rest is dit een prima naslag site
    misschien kunnen ook nog de speelduur van de nummer worden vermeld.
    Beste wensen voor 2018
    groet Hans

    Beantwoorden
    • 1 januari 2018 om 11:54
      Permalink

      Bedankt voor de reactie. Boxer Rebellion – Diamonds (2013) staat inderdaad ook in 2017 in de Top 2000 op plaats 486. Foutje is hersteld.

      Beantwoorden

Reageer