Ga naar de inhoud

Top 2000

  • Terugkijken en terugluisteren
  • Top 2000 lijst 2025
  • Muziek
  • Artiesten
  • Spotify
  • Download
  • Kijk
  • Luister
  • Top 2000 shop

Home » 1977

1977

Overzicht van alle muziek uit het jaar 1977 met een notering in de NPO Radio 2 Top 2000.

Featured Video Play Icon

Hotel California van Eagles uit 1977 in Top 2000

1 januari 202615 december 2025

Hotel California van Eagles uit 1977 staat op nummer 3 in de Top 2000 lijst 2025. Eagles staat 9 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 7, Eagles, Top 2000 Editie 2025, Uur 168
Featured Video Play Icon

Go Your Own Way van Fleetwood Mac uit 1977 in Top 2000

1 januari 202615 december 2025

Go Your Own Way van Fleetwood Mac uit 1977 staat op nummer 26 in de Top 2000 lijst 2025. Fleetwood Mac staat 20 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 7, Fleetwood Mac, Top 2000 Editie 2025, Uur 165
Featured Video Play Icon

The Chain van Fleetwood Mac uit 1977 in Top 2000

1 januari 202615 december 2025

The Chain van Fleetwood Mac uit 1977 staat op nummer 31 in de Top 2000 lijst 2025. Fleetwood Mac staat 20 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 7, Fleetwood Mac, Top 2000 Editie 2025, Uur 165
Featured Video Play Icon

Heroes van David Bowie uit 1977 in Top 2000

1 januari 202615 december 2025

Heroes van David Bowie uit 1977 staat op nummer 40 in de Top 2000 lijst 2025. David Bowie staat 18 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 7, David Bowie, Top 2000 Editie 2025, Uur 164
Featured Video Play Icon

Fool’s Overture van Supertramp uit 1977 in Top 2000

1 januari 202615 december 2025

Fool’s Overture van Supertramp uit 1977 staat op nummer 56 in de Top 2000 lijst 2025. Supertramp staat 11 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 7, Supertramp, Top 2000 Editie 2025, Uur 162
Featured Video Play Icon

Vienna van Billy Joel uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

Vienna van Billy Joel uit 1977 staat op nummer 217 in de Top 2000 lijst 2025. Billy Joel staat 8 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Billy Joel, Dag 7, Top 2000 Editie 2025, Uur 147
Featured Video Play Icon

Voor Haar van Frans Halsema uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

Voor Haar van Frans Halsema uit 1977 staat op nummer 238 in de Top 2000 lijst 2025. Frans Halsema staat 1 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 7, Frans Halsema, Nederlands, Top 2000 Editie 2025, Uur 145
Featured Video Play Icon

Three Little Birds van Bob Marley & The Wailers uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

Three Little Birds van Bob Marley & The Wailers uit 1977 staat op nummer 260 in de Top 2000 lijst 2025. Bob Marley & The Wailers staat 7 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Bob Marley & The Wailers, Dag 6, Top 2000 Editie 2025, Uur 143
Featured Video Play Icon

We Will Rock You van Queen uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

We Will Rock You van Queen uit 1977 staat op nummer 262 in de Top 2000 lijst 2025. Queen staat 34 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 6, Queen, Top 2000 Editie 2025, Uur 143
Featured Video Play Icon

Songbird van Fleetwood Mac uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

Songbird van Fleetwood Mac uit 1977 staat op nummer 281 in de Top 2000 lijst 2025. Fleetwood Mac staat 20 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 6, Fleetwood Mac, Top 2000 Editie 2025, Uur 141
Featured Video Play Icon

Oerend Hard van Normaal uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

Oerend Hard van Normaal uit 1977 staat op nummer 322 in de Top 2000 lijst 2025. Normaal staat 5 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Dag 6, Nederlands, Normaal, Top 2000 Editie 2025, Uur 137
Featured Video Play Icon

More Than A Feeling van Boston uit 1977 in Top 2000

1 januari 202614 december 2025

More Than A Feeling van Boston uit 1977 staat op nummer 327 in de Top 2000 lijst 2025. Boston staat 2 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1977, Boston, Dag 6, Top 2000 Editie 2025, Uur 137
Oudere berichten
Pagina1 Pagina2 … Pagina12 Volgende →

Recente berichten

  • Geniet van terugblik op Top 2000 met DJ’s van NPO Radio 2
  • Terugblik op Openingsshow NPO Radio 2 Top 2000 van 2025
  • Top 2000 van 2025 terugkijken en terugluisteren
  • Dit was Top 2000 lijst 2025 van NPO Radio 2

Populaire berichten & pagina’s

  • Download Top 2000 lijst 2025 NPO Radio 2
  • Dit is dag 7 van NPO Radio 2 Top 2000 editie 2025
  • Dit was Top 2000 lijst 2025 van NPO Radio 2
  • Golden van Huntrix uit 2025 in Top 2000
  • Talking In Your Sleep van The Romantics uit 1984 in Top 2000
  • I Won't Let You Down van PHD uit 1981 in Top 2000
  • The Family Tree van Venice uit 1999 in Top 2000
  • Complete Top 2000 lijst van 1999

Top 2000 editie 2025 per dag

  • Dag 1 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 2 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 3 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 4 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 5 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 6 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 7 van Top 2000 lijst 2025

Alle muziek uit decennium

  • Muziek 20s
  • Muziek 10s
  • Muziek 00s
  • Muziek 90s
  • Muziek 80s
  • Muziek 70s
  • Muziek 60s
  • Muziek 50s
  • Muziek 40s
  • Muziek 30s
  • RSS - berichten
Berichten over de Top 2000 lijst 2025. Bekijk de complete Top 2000 lijst van 2025. Volg de 27e editie van uur tot uur. Geniet 168 uur van de mooiste muziek ooit gemaakt door deze artiesten. Van 25 december 2025 00.00 uur t/m 31 december 2025 23.59 uur.