Ga naar de inhoud

Top 2000

  • Terugkijken en terugluisteren
  • Top 2000 lijst 2025
  • Muziek
  • Artiesten
  • Spotify
  • Download
  • Kijk
  • Luister
  • Top 2000 shop

Home » 1969

1969

Overzicht van alle muziek uit het jaar 1969 met een notering in de NPO Radio 2 Top 2000.

Featured Video Play Icon

Oh Well (Part I) van Fleetwood Mac uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Oh Well (Part I) van Fleetwood Mac uit 1969 staat op nummer 1164 in de Top 2000 lijst 2025. Fleetwood Mac staat 20 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 3, Fleetwood Mac, Top 2000 Editie 2025, Uur 67
Featured Video Play Icon

Down On The Corner van Creedence Clearwater Revival uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Down On The Corner van Creedence Clearwater Revival uit 1969 staat op nummer 1197 in de Top 2000 lijst 2025. Creedence Clearwater Revival staat 12 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Creedence Clearwater Revival, Dag 3, Top 2000 Editie 2025, Uur 64
Featured Video Play Icon

Little Wing van Jimi Hendrix Experience uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Little Wing van Jimi Hendrix Experience uit 1969 staat op nummer 1198 in de Top 2000 lijst 2025. Jimi Hendrix Experience staat 5 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 3, Jimi Hendrix Experience, Top 2000 Editie 2025, Uur 64
Featured Video Play Icon

Dazed And Confused van Led Zeppelin uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Dazed And Confused van Led Zeppelin uit 1969 staat op nummer 1280 in de Top 2000 lijst 2025. Led Zeppelin staat 7 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 3, Led Zeppelin, Top 2000 Editie 2025, Uur 57
Featured Video Play Icon

Born On The Bayou van Creedence Clearwater Revival uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Born On The Bayou van Creedence Clearwater Revival uit 1969 staat op nummer 1357 in de Top 2000 lijst 2025. Creedence Clearwater Revival staat 12 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Creedence Clearwater Revival, Dag 3, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Featured Video Play Icon

Scarlet Ribbons van Cats uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Scarlet Ribbons van Cats uit 1969 staat op nummer 1397 in de Top 2000 lijst 2025. Cats staat 5 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Cats, Dag 2, Top 2000 Editie 2025, Uur 48
Featured Video Play Icon

Honky Tonk Women van Rolling Stones uit 1969 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Honky Tonk Women van Rolling Stones uit 1969 staat op nummer 1402 in de Top 2000 lijst 2025. Rolling Stones staat 19 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 2, Rolling Stones, Top 2000 Editie 2025, Uur 47
Featured Video Play Icon

Beautiful People van Melanie uit 1969 in Top 2000

1 januari 202611 december 2025

Beautiful People van Melanie uit 1969 staat op nummer 1460 in de Top 2000 lijst 2025. Melanie staat 1 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 2, Melanie, Top 2000 Editie 2025, Uur 43
Featured Video Play Icon

Proud Mary van Creedence Clearwater Revival uit 1969 in Top 2000

1 januari 202611 december 2025

Proud Mary van Creedence Clearwater Revival uit 1969 staat op nummer 1472 in de Top 2000 lijst 2025. Creedence Clearwater Revival staat 12 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Creedence Clearwater Revival, Dag 2, Top 2000 Editie 2025, Uur 42
Featured Video Play Icon

Suzanne van Herman Van Veen uit 1969 in Top 2000

1 januari 202611 december 2025

Suzanne van Herman Van Veen uit 1969 staat op nummer 1475 in de Top 2000 lijst 2025. Herman Van Veen staat 5 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 2, Herman van Veen, Nederlands, Top 2000 Editie 2025, Uur 42
Featured Video Play Icon

I Started A Joke van Bee Gees uit 1969 in Top 2000

1 januari 202611 december 2025

I Started A Joke van Bee Gees uit 1969 staat op nummer 1491 in de Top 2000 lijst 2025. Bee Gees staat 13 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Bee Gees, Dag 2, Top 2000 Editie 2025, Uur 40
Featured Video Play Icon

He Ain’t Heavy, He’s My Brother van Hollies uit 1969 in Top 2000

1 januari 202611 december 2025

He Ain’t Heavy, He’s My Brother van Hollies uit 1969 staat op nummer 1543 in de Top 2000 lijst 2025. Hollies staat 3 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1969, Dag 2, Hollies, Top 2000 Editie 2025, Uur 36
Oudere berichten
Nieuwere berichten
← vorige Pagina1 Pagina2 Pagina3 Pagina4 … Pagina11 Volgende →

Recente berichten

  • Geniet van terugblik op Top 2000 met DJ’s van NPO Radio 2
  • Terugblik op Openingsshow NPO Radio 2 Top 2000 van 2025
  • Top 2000 van 2025 terugkijken en terugluisteren
  • Dit was Top 2000 lijst 2025 van NPO Radio 2

Populaire berichten & pagina’s

  • Download Top 2000 lijst 2025 NPO Radio 2
  • Dit is dag 7 van NPO Radio 2 Top 2000 editie 2025
  • Dit was Top 2000 lijst 2025 van NPO Radio 2
  • Golden van Huntrix uit 2025 in Top 2000
  • Talking In Your Sleep van The Romantics uit 1984 in Top 2000
  • I Won't Let You Down van PHD uit 1981 in Top 2000
  • The Family Tree van Venice uit 1999 in Top 2000
  • Complete Top 2000 lijst van 1999

Top 2000 editie 2025 per dag

  • Dag 1 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 2 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 3 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 4 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 5 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 6 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 7 van Top 2000 lijst 2025

Alle muziek uit decennium

  • Muziek 20s
  • Muziek 10s
  • Muziek 00s
  • Muziek 90s
  • Muziek 80s
  • Muziek 70s
  • Muziek 60s
  • Muziek 50s
  • Muziek 40s
  • Muziek 30s
  • RSS - berichten
Berichten over de Top 2000 lijst 2025. Bekijk de complete Top 2000 lijst van 2025. Volg de 27e editie van uur tot uur. Geniet 168 uur van de mooiste muziek ooit gemaakt door deze artiesten. Van 25 december 2025 00.00 uur t/m 31 december 2025 23.59 uur.