Ga naar de inhoud

Top 2000

  • Terugkijken en terugluisteren
  • Top 2000 lijst 2025
  • Muziek
  • Artiesten
  • Spotify
  • Download
  • Kijk
  • Luister
  • Top 2000 shop
Featured Video Play Icon

Nergens Goed Voor van De Dijk uit 1989 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Nergens Goed Voor van De Dijk uit 1989 staat op nummer 1340 in de Top 2000 lijst 2025. De Dijk staat 13 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 80s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1989, Dag 3, De Dijk, Nederlands, Top 2000 Editie 2025, Uur 52
Featured Video Play Icon

Teenage Dirtbag van Wheatus uit 2001 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Teenage Dirtbag van Wheatus uit 2001 staat op nummer 1341 in de Top 2000 lijst 2025. Wheatus staat 1 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 00s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 2001, Dag 3, Top 2000 Editie 2025, Uur 52, Wheatus
Featured Video Play Icon

Seven Wonders van Fleetwood Mac uit 1987 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Seven Wonders van Fleetwood Mac uit 1987 staat op nummer 1342 in de Top 2000 lijst 2025. Fleetwood Mac staat 20 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 80s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1987, Dag 3, Fleetwood Mac, Top 2000 Editie 2025, Uur 52
Featured Video Play Icon

I Want You van Elvis Costello uit 1986 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

I Want You van Elvis Costello uit 1986 staat op nummer 1343 in de Top 2000 lijst 2025. Elvis Costello staat 2 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 80s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1986, Dag 3, Elvis Costello, Top 2000 Editie 2025, Uur 52
Featured Video Play Icon

In A Lifetime van Clannad & Bono uit 1986 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

In A Lifetime van Clannad & Bono uit 1986 staat op nummer 1344 in de Top 2000 lijst 2025. Clannad & Bono staat 1 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 80s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1986, Clannad & Bono, Dag 3, Top 2000 Editie 2025, Uur 52
Featured Video Play Icon

Yesterday When I Was Young van Charles Aznavour uit 1970 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Yesterday When I Was Young van Charles Aznavour uit 1970 staat op nummer 1345 in de Top 2000 lijst 2025. Charles Aznavour staat 3 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1970, Charles Aznavour, Dag 3, Top 2000 Editie 2025, Uur 52
Featured Video Play Icon

Walk On The Wild Side van Lou Reed uit 1973 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Walk On The Wild Side van Lou Reed uit 1973 staat op nummer 1346 in de Top 2000 lijst 2025. Lou Reed staat 2 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 70s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1973, Dag 3, Lou Reed, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Featured Video Play Icon

So Long Marianne van Leonard Cohen uit 1968 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

So Long Marianne van Leonard Cohen uit 1968 staat op nummer 1347 in de Top 2000 lijst 2025. Leonard Cohen staat 7 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 60s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1968, Dag 3, Leonard Cohen, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Featured Video Play Icon

It’s A Sin van Pet Shop Boys uit 1987 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

It’s A Sin van Pet Shop Boys uit 1987 staat op nummer 1348 in de Top 2000 lijst 2025. Pet Shop Boys staat 2 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 80s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1987, Dag 3, Pet Shop Boys, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Featured Video Play Icon

Pretty Fly (For A White Guy) van Offspring uit 1999 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Pretty Fly (For A White Guy) van Offspring uit 1999 staat op nummer 1349 in de Top 2000 lijst 2025. Offspring staat 2 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 90s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1999, Dag 3, Offspring, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Featured Video Play Icon

Silence (Tiesto Mix) van Delerium ft. Sarah McLachlan uit 1997 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Silence (Tiesto Mix) van Delerium ft. Sarah McLachlan uit 1997 staat op nummer 1350 in de Top 2000 lijst 2025. Delerium ft. Sarah McLachlan staat 1 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 90s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 1997, Dag 3, Delerium ft Sarah McLachlan, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Featured Video Play Icon

Magnificent (She Says) van Elbow uit 2016 in Top 2000

1 januari 202612 december 2025

Magnificent (She Says) van Elbow uit 2016 staat op nummer 1351 in de Top 2000 lijst 2025. Elbow staat 3 keer in de Top 2000.

Categorieën Muziek, Muziek uit 10s, Top 2000 Lijst 2025 Tags 2016, Dag 3, Elbow, Top 2000 Editie 2025, Uur 51
Oudere berichten
Nieuwere berichten
← vorige Pagina1 … Pagina127 Pagina128 Pagina129 … Pagina593 Volgende →

Recente berichten

  • Geniet van terugblik op Top 2000 met DJ’s van NPO Radio 2
  • Terugblik op Openingsshow NPO Radio 2 Top 2000 van 2025
  • Top 2000 van 2025 terugkijken en terugluisteren
  • Dit was Top 2000 lijst 2025 van NPO Radio 2

Populaire berichten & pagina’s

  • Download Top 2000 lijst 2025 NPO Radio 2
  • Dit is dag 7 van NPO Radio 2 Top 2000 editie 2025
  • Dit was Top 2000 lijst 2025 van NPO Radio 2
  • Golden van Huntrix uit 2025 in Top 2000
  • Talking In Your Sleep van The Romantics uit 1984 in Top 2000
  • I Won't Let You Down van PHD uit 1981 in Top 2000
  • The Family Tree van Venice uit 1999 in Top 2000
  • Complete Top 2000 lijst van 1999

Top 2000 editie 2025 per dag

  • Dag 1 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 2 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 3 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 4 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 5 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 6 van Top 2000 lijst 2025
  • Dag 7 van Top 2000 lijst 2025

Alle muziek uit decennium

  • Muziek 20s
  • Muziek 10s
  • Muziek 00s
  • Muziek 90s
  • Muziek 80s
  • Muziek 70s
  • Muziek 60s
  • Muziek 50s
  • Muziek 40s
  • Muziek 30s
  • RSS - berichten
Berichten over de Top 2000 lijst 2025. Bekijk de complete Top 2000 lijst van 2025. Volg de 27e editie van uur tot uur. Geniet 168 uur van de mooiste muziek ooit gemaakt door deze artiesten. Van 25 december 2025 00.00 uur t/m 31 december 2025 23.59 uur.